Metāla margas

Metāla margas kāpnēm

Izvēloties Steel Master varat būt droši, ka izgatavotās balkona vai kāpņu margas būs labākā izvēle jūsu mājai. Mēs veiksim uzmērīšanu un sagatavosim 3D zīmējumus labākai dizaina pārskatīšanai. Turklāt metāla margu ražošana un uzstādīšana neaizņems daudz laika.
Kāpņu margas tiek izgatavotas speciāli jūsu arhitekta izstrādātajam dizainam un tās iespējams izgatavot pēc jebkuras formas un dizaina. Kāpņu margas var tikt izgatavotas kā tērauda, tā nerūsējošā tērauda profilos. Mūsu uzņēmuma nemainīgs standarts ir kāpņu margas, kas būs drošas bērniem un mājdzīvniekiem. Tādēļ kāpņu margu vertikālo statņu atstarpes nedrīkst pārsniegt 100mm.
Metāla margas - garantējam mūža kvalitāti, esam vieni no retajiem ISO sertificētajiem kāpņu ražotājiem Latvijā, kā arī mūsu pieredze vairāku gadu garumā un iegūtās rekomendācijas no lielākajiem būvniekiem, mums dod pārliecību, ka mēs varam izpildīt šo uzdevumu visaugstākajā kvalitātē.


Balkonu margas

Balkona margas dizains un mezgli tiek optimizēti ražošanas kapacitātes un rentabilitātes paaugstināšanai zemāku gala cenu sasniegšanai. Balkona margas var tikt izmantotas kā parapeta margas, tā arī terases margas. Mūsu izgatavotās balkona margas lieliski iederēsies jūsu ēkas dizainā un nevainojamā kvalitāte kalpos vairākus gadu desmitus. Balkona margas var cinkot un krāsot ar pulverkrāsu, ja tās tiks izmantotas eksterjerā. Turklāt balkona margas var izgatavot arī no nerūsējošā tērauda un parocenis ar būt izgatavots no cēlkoka, augstāku dizaina standarta prasību apmierināšanai.
Jebkura veida mūsu izgatavotās metāla margas var tik apdarītas ar koka elementiem un var tikt izgrieztas ar lāzera vai plazmas CNC iekārtu palīdzību.
Izvēlieties Steel Master un iegūstiet labākās metāla margas jūsu mājai vai iestādei!


Margu cena

Mūsu piedāvātā cena margām Jūs patīkami pārsteigs, jo spējam būt elastīgi un pretimnākoši, mēs saprotam Jūsu vajadzības un zinām, ka margu cenām jāatbilst reālajai to vērtībai, tāpēc mēs savās tāmēs aprēķinot izgatavojamo kāpņu, balkonu un terašu margu cenas norādām katru pozīciju, lai Jūs varētu saprast, no kā veidojas mūsu izgatavoto margu cena.


Droši sazinieties ar mums un uzziniet, kādas metāla margu konfigurācijas mēs varam piedāvāt, cik Jums tas varētu izmaksāt, un cik ātri mēs varam Jūsu ieceri realizēt.

Pasūtījuma apstiprināšana notiek 1 stundas laikā.