METĀLA KĀPNES


Mūsu piedāvātās metāla kāpnes, ir tā sauktais HIP-CHICK produkts (augstākās kvalitātes produkcija par demokrātiskām cenām). Šo pievilcīgo cenu mūsu uzņēmums iegūst optimizējot dažādas nemainīgās izmaksas un pielietojot modernākos risinājumus, kas ļauj izgatavot metāla kāpnes, daudz ātrāk un vienkāršāk.

Visi mūsu ražošanas posmi atbilst EN ISO 15614-1 sertifikācijai, kas garantē mūsu klientiem nemainīgu kvalitāti un metāla izstrādājumu drošumu. Mēs varam izgatavot un piegādāt metāla kāpnes visos Eiropas reģionos. Mūsu metāla kāpnes ir pārdomātas līdz pēdējam sīkumam. Mūsu metāla izstrādājumi pie klienta nokļūst, ar nepieciešamajiem materiāliem, uzstādīšanas pamācību lai klienti varētu veikt uzstādīšanu patstāvīgi vai metāla kāpnes uzstādīšanas darbus uzticēt mūsu meistariem. Koka detaļas kuras mēs piedāvājam tiek piedāvātas 3 dažādās variācijās, kuras klients var izvēlēties pats. Metāla kāpnes ražošanas izmaksās, tiek iekļauts gan mūsu speciālistu pārlidojums, vai pārbrauciens, dienas naudu izmaksas, viesnīcu īre, dizainera vizīte objektā. Katru projektu uzsākot vienmēr noslēgsim sadarbības līgumu, kurš Jums palīdzēs Justies drošiem, ka apsolītais tiks izpildīts.


Metāla kāpnes objektus vienmēr nomēram paši, objekta pareiza uzmērīšana ir svarīgākais darbs. Pēc pareizas uzmērīšanas metāla kāpnes derēs perfekti un projekts atbildīs realitātei.

PAJAUTĀ MUMS

atbildēsim uz visiem jautājumiem par mūsu kāpnēm


PĒDĒJIE DARBI


© STEEL MASTER :: SĪKDATŅU POLITIKA :: FACEBOOK