PAR MUMS


Uzņēmumu raksturo – kompetents kolektīvs, kvalitatīva un laicīga darbu izpilde, proaktīva projektu vadība, kvalitatīvas metinātās šuves.


Produkcija ko piedāvā Steel Master ir pilnībā gatava tūlītējai lietošanai, viegli montējamas metāla kāpnes un metāla margas, kuras tiek piedāvātas Eiropā dzīvojošām privātpersonām un arī esošajām būvkompānijām tiek izgatavotas, ievērojot augstākās klases standartus.

Mūsu piedāvātais produkts, tiek saukts arī par HIP-CHICK ( augstākās kvalitātes produkcija par demokrātiskām cenām ).


Šo pievilcīgo cenu mūsu uzņēmums iegūst optimizējot dažādas nemainīgās izmaksas un pielietojot modernākos risinājumus, kas ļauj izgatavot kāpnes, margas un metāla konstukcijas, daudz ātrāk un vienkāršāk.


Visi mūsu ražošanas posmi atbilst EN ISO 15614-1 sertifikācijai, kas garantē mūsu klientiem nemainīgu kvalitāti un metāla konstrukciju drošumu. Mēs varam izgatavot un piegādāt metāla kāpnes un metāla margas, gan Eiropā, gan arī visā Pasaulē. Mūsu metāla konstrukcijas ir pārdomātas līdz pēdējam sīkumam. Mūsu gatavā produkcija pie klienta nokļūst, ar nepieciešamajiem materiāliem, uzstādīšanas pamācību lai klienti varētu veikt uzstādīšanu patstāvīgi. Koka detaļas kuras mēs piedāvājam tiek piedāvātas 3 dažādās variācijās, kuras klients var izvēlēties pats.


Ražošanas izmaksās, tiek iekļauts gan mūsu speciālistu pārlidojums, vai pārbrauciens, dienas naudu izmaksas, viesnīcu īre, dizainera vizīte objektā. Katru projektu uzsākot vienmēr noslēgsim sadarbības līgumu, kurš Jums palīdzēs Justies drošiem, ka apsolītais tiks izpildīts.

PAJAUTĀ MUMS

atbildēsim uz visiem jautājumiem par mūsu kāpnēm


KVALITĀTES STANDARTI


Sertifikāti: EN ISO 15614-1

METINĀTĀJU SERTIFIKĀTI


TIG Europe sertifikāts, melnais tērauds, argona vidē, visas pozīcijas.

Sertifikāts MAG Europe, melns tērauds, Mison 15-25 vidē.

Procesa sertifikāts WPS un WPQR MAG, melna tērauda, ​​visas pozīcijas.

RAW Smit un rotaslietas diplomi.

VADĪBA


Rīgas Tehniskā Universitāte, grāds Inženierekonomikā un Vadībā.

© STEEL MASTER :: SĪKDATŅU POLITIKA :: FACEBOOK