METĀLA DIZAINS


Mūsu ražotais metāla dizains, ir augstākās kvalitātes produkcija par demokrātiskām cenām. Šo pievilcīgo cenu mūsu uzņēmums iegūst optimizējot dažādas nemainīgās un mainīgās izmaksas un pielietojot modernākos risinājumus, kas ļauj izgatavot jebkuru metāla dizainu, daudz ātrāk un vienkāršāk.


Visi mūsu ražošanas posmi atbilst EN ISO 15614-1 sertifikācijai, kas garantē mūsu klientiem nemainīgu kvalitāti un metāla izstrādājumu drošumu. Mēs varam izgatavot un piegādāt metāla dizaina izstrādājumus visos Eiropas reģionos. Mūsu metāla dizains ir pārdomātas līdz pēdējam sīkumam. Mūsu gatavā produkcija pie klienta nokļūst, ar nepieciešamajiem materiāliem, uzstādīšanas pamācību lai klienti varētu veikt uzstādīšanu patstāvīgi vai metāla dizaina uzstādīšanas darbus uzticēt mūsu meistariem. Metāla dizaina ražošanas izmaksās, tiek iekļauts gan mūsu speciālistu pārlidojums, vai pārbrauciens, dienas naudu izmaksas, viesnīcu īre, dizainera vizīte objektā.


Katru projektu uzsākot vienmēr noslēgsim sadarbības līgumu, kurš Jums palīdzēs Justies drošiem, ka apsolītais tiks izpildīts. Ja nepieciešams, tad metāla dizaina objektus vienmēr nomēram paši, objekta pareiza uzmērīšana ir svarīgākais darbs. Pēc pareizas uzmērīšanas metāla dizains derēs perfekti un projekts atbildīs realitātei.


Izvēloties Steel Master varat būt droši, ka izgatavotais metāla dizains un mēbeles būs izvēle jūsu mājai. Mēs izstrādāsim speciālu nestandarta metāla dizainu pēc jaunākajām modes tendencēm, sagatavosim 3D zīmējumus labākai metāla dizaina pārskatīšanai. Turklāt ražošana neaizņems daudz laika.


Metāla dizains un mēbeles tiek izgatavotas speciāli jūsu arhitekta izstrādātajam dizainam un metāla dizainu iespējams izgatavot pēc jebkuras formas un stila. Metāla dizains un mēbeles var tikt izgatavoti kā tērauda, tā nerūsējošā tērauda profilos.

PAJAUTĀ MUMS

atbildēsim uz visiem jautājumiem par metāla dizainu


Metāla dizains un tā mezgli tiek optimizēti ražošanas kapacitātei un rentabilitātes paaugstināšanai, zemāku gala cenu sasniegšanai. Sadarbojoties ar Rīgas labākajiem galdniekiem un drēbniekiem, metāla dizains un mēbelem tiks izgatavots nodrošināto augstākās klases apdari un izpildījumu.


Metāla dizains var būt ne tikai krāsots, bet iespējamas ir arī dažādas sarežģītas metālu apstrādes ķīmijas un patinas, kas piedos metāla dizainam īpaši izsmalcinātu un naturālu izskatu.

KVALITĀTES STANDARTI


Sertifikāti: EN ISO 15614-1

METĀLA GULTAS


METĀLA DĪVĀNI


METĀLA KRĒSLI


METĀLA GALDI


METĀLA PLAUKTI


© STEEL MASTER :: SĪKDATŅU POLITIKA :: FACEBOOK