METĀLA KONSTRUKCIJAS


Mūsu ražotās metāla konstrukcijas, ir augstākās kvalitātes produkcija par demokrātiskām cenām. Šo pievilcīgo cenu mūsu uzņēmums iegūst optimizējot dažādas nemainīgās un mainīgās izmaksas un pielietojot modernākos risinājumus, kas ļauj izgatavot metāla konstrukcijas, daudz ātrāk un vienkāršāk. Visi mūsu ražošanas posmi atbilst EN ISO 15614-1 sertifikācijai, kas garantē mūsu klientiem nemainīgu kvalitāti un metāla izstrādājumu drošumu.


Mēs varam izgatavot un piegādāt metāla konstrukcijas visos Eiropas reģionos. Mūsu metāla konstrukcijas ir pārdomātas līdz pēdējam sīkumam. Mūsu metāla produkcija pie klienta nokļūst, ar nepieciešamajiem materiāliem, uzstādīšanas pamācību lai klienti varētu veikt uzstādīšanu patstāvīgi vai metāla konstrukcijas uzstādīšanas darbus uzticēt mūsu meistariem. Metāla konstrukcijas ražošanas izmaksās, tiek iekļauts gan mūsu speciālistu pārlidojums, vai pārbrauciens, dienas naudu izmaksas, viesnīcu īre, dizainera vizīte objektā. Katru projektu uzsākot vienmēr noslēgsim sadarbības līgumu, kurš Jums palīdzēs justies drošiem, ka apsolītais tiks izpildīts.


Metāla konstrukcijas objektus vienmēr nomēram paši, objekta pareiza uzmērīšana ir svarīgākais darbs. Pēc pareizas uzmērīšanas metāla konstrukcijas derēs perfekti un projekts atbildīs realitātei.

PAJAUTĀ MUMS

atbildēsim uz visiem jautājumiem par metāla konstrukcijām


PAPILDUS PIEDĀVĀJAM


1. Titāna, alumīnija, tērauda, ​​nerūsējošā tērauda, ​​misiņa un čuguna metināšana.

2. Pulverkrāsošana, krāsošana, pamatkrāsošana.

3. Cinkošana, galvanizēšana.

4. Metāla griešana ar gāzi, lāzeru, plazmas vai rokas strāvas mašīnu.

5. Smilšu un ogļu spridzināšana 6. Metāla konstrukciju projektēšana.

7. 2D un 3D dizaina izstrāde

8. Visu veidu metālu piegāde par labām cenām.

9. Nerūsējošā tērauda pulēšana un slīpēšana.

BŪVNIEKA PALĪGS


Mēs būsim celtnieka labā roka, kad runa ir par metālapstrādi un ar to saistītiem jautājumiem. Mēs vienmēr esam gatavi konsultācijai un varam piedāvāt visa veida konsultācijas metāla konstrukciju metināšanai un celtniecībai.

METĀLA KONSTRUKCIJU PROJEKTĒŠANA


Visas jūsu idejas var tikt realizētas, bet pirms mēs sākam strādāt, mēs to pārbaudīsim, izmantojot 3D zīmējumu.

CENAS


Pieejamas cenas / kvalitātes attiecība.

© STEEL MASTER :: SĪKDATŅU POLITIKA :: FACEBOOK