METĀLA MARGAS


Mūsu ražotās metāla margas, ir augstākās kvalitātes produkcija par demokrātiskām cenām. Šo pievilcīgo cenu mūsu uzņēmums iegūst optimizējot dažādas nemainīgās un mainīgās izmaksas un pielietojot modernākos risinājumus, kas ļauj izgatavot metāla margas, daudz ātrāk un vienkāršāk. Visi mūsu ražošanas posmi atbilst

EN ISO 15614-1 sertifikācijai, kas garantē mūsu klientiem nemainīgu kvalitāti un metāla izstrādājumu drošumu. Mēs varam izgatavot un piegādāt metāla margas visos Eiropas reģionos. Mūsu metāla margas ir pārdomātas līdz pēdējam sīkumam.


Mūsu metāla izstrādājumi pie klienta nokļūst, ar nepieciešamajiem materiāliem, uzstādīšanas pamācību lai klienti varētu veikt uzstādīšanu patstāvīgi vai metāla margas uzstādīšanas darbus uzticēt mūsu meistariem.

Metāla margas ražošanas izmaksās, tiek iekļauts gan mūsu speciālistu pārlidojums, vai pārbrauciens, dienas naudu izmaksas, viesnīcu īre, dizainera vizīte objektā. Katru projektu uzsākot vienmēr noslēgsim sadarbības līgumu, kurš Jums palīdzēs Justies drošiem, ka apsolītais tiks izpildīts.

Metāla margas objektus vienmēr nomēram paši, objekta pareiza uzmērīšana ir svarīgākais darbs. Pēc pareizas uzmērīšanas metāla margas derēs perfekti un projekts atbildīs realitātei.

PAJAUTĀ MUMS

atbildēsim uz visiem jautājumiem par metāla margām


PĒDĒJIE DARBI


© STEEL MASTER :: SĪKDATŅU POLITIKA :: FACEBOOK